Wednesday, August 25, 2010

Writer'id VS Šveitsi rongid

Ja seegi postitus räägib rongidest. Nimelt kirjutab Õhtuleht, et 2013 aastal saabuvad Šveitsist uhiuued elektrirongid. Milles probleem, küsid? Nimelt ei juleta tänu joonistajatele ronge enam lõpp-peatustesse jätta.

"Tõenäoliselt me ei jäta lõppjaamadesse enam ronge, mis tähendab, et Riisipere, Paldiski ja kõik lõppjaamades elavad inimesed pääsevad hiljem tööle, kuna rongid jõuavad nendeni hiljem, sest nad stardivad Tallinnast," arvab Kaareste ning lisab, et see ei ole hea lahendus, kuid rahaliselt sellist kuritegevust firma taluda lihtsalt ei jõua."

Isiklikult jäi mulle endale mulje, et rongidele pihustamine on n-ö struggle, kuid tuleb välja, et mitte päris.

"Ehkki politsei püüab nimetatud kohtades rongivagunitel silma peal hoida, ei saa seda praegu politsei käsutuses olevate jõududega teha pidevalt ning vähemalt siiani pole õnnestunud vagunite sodijaid ei politseil ega raudtee töötajail endil teolt tabada, kuna sellised sodimised pannakse toime pimedas ning lühikese ajaga."

Ühesõnaga saab tulevikus ehtsat yard'i kogemust hankida. Koerad, topeltaiad, räuskav linnapea, turvamehed, reidid... tead küll, millest räägin.

via Sodijad

2 comments:

Uku Sepsivart said...

ilmselt ta peab siis nii minema.

Andres said...

v-b on nõnda isegi huvitavam!