Wednesday, September 22, 2010

Järjekordne Linnahalli update

Tuleva panoraampildi linkisin Jamel´i fotoblogist. Enda õmblemine läks nii täbaralt, et Jam´i foto kõrval oleks see naerunumber olnud. Nice job, yo!
Õigepea peaksid viimased lehed puudelt kukkuma ning seinte pildistamine muutub mõneti paremaks, kuna vanemad seinad on täielikult võssa kasvanud. Lund sellegipoolest ei oota. Fuck winter!
Tänud kõikidele toetajatele, spotteritele, joonistajatele ning inimestele kes on viitsinud sadu-sadu meetreid minuga mööda neid seinu kõmpida. Kopli liinidest Hiiuni, Männikult Katlerini, Piritalt kesklinna jne. Sel suvel sai kõikjal käidud ja sõna "kõikjal" all mõtlen tõsiselt kõikjal. Suurim üllatus tuli Lasnamäelt, kus polnud aastaid käinud. Oma stiil, oma hoiak, omad joonistajad, lahedad inimesed ning ilusad Hall of fame'id.
Lisaks võtsin mõne fotoga osa ka põrandaalusest graffitinäitusest kui keegi tähele pani. Tervitused korraldajatele ning selliseid asju tehke ikka veel ja veel. Läheb juba sentimentaalseks see jutt. Igatahes jätkake kõik samas vaimus.
Peace out y'all!

No comments: